Bylo nebylo ...

Díky souhře několika milých náhod jsme společně (my dva☺Lu a Ca) nalezli zálibu v pečení dortů a jejich dekorování. Začátky datujeme do poloviny roku 2012. Rádi bychom vám touto formou prezentovali, jak se našemu "cukrářskému hobby" daří. Dokud nás to bude bavit, budeme sladká díla tvořit dál!

Pečeme pro radost☻ Pečeme s láskou♥

Dorty tvoříme pro rodinu, blízké, přátele a známé k příležitostem různé povahy, jako jsou narozeniny, svatby, výročí, z lásky či pro jiné sváteční dny. Jednoduše a zkrátka - domácí dorty výborné chuti z kvalitních a čerstvých surovin, z kterých se patří dorty dělat, bez použití polotovarů, umělých ingrediencí a jiných "pomocníků".  

Máme rádi kreativní činnost, obecně tíhneme k pěkným věcem lidského snažení a obdivujeme umění všeho druhu. Hlavy máme plné nápadů, však své kouzlo má pro nás i improvizace. S novými dorty zkoušíme nové techniky zdobení a ty staré nekompromisně pilujeme. 

Tvořivost je základ, preciznost provedení nezbytnou nutností a cílem je vždy dort originálně ztvárněný, estetický i efektní. Poctivá a lahodná chuť je "třešničkou" na našem dortu. 

Žádný dort neděláme dvakrát, každý je originál.