Bylo nebylo ...

Díky souhře několika milých náhod jsme společně (my dva:-) nalezli zálibu v pečení dortů a jejich dekorování. Začátky datujeme do poloviny roku 2012. Rádi bychom vám touto formou prezentovali, jak se našemu "cukrářskému hobby" daří. Dokud a pokud nás to bude bavit, budeme sladká díla tvořit dál!

Pečeme pro radost. Pečeme s láskou.

Dorty tvoříme pro rodinu, blízké, přátele a známé k příležitostem různé povahy, jako jsou narozeniny, svatby, výročí, z lásky či pro jiné sváteční dny. Jednoduše a zkrátka - domácí dorty výborné chuti z kvalitních a čerstvých surovin, z kterých se patří dorty dělat, bez použití polotovarů, umělých ingrediencí a jiných "pomocníků".  

Máme rádi kreativní činnost, obecně tíhneme k pěkným věcem lidského snažení a obdivujeme umění všeho druhu. Hlavy máme plné nápadů, však své kouzlo má pro nás i improvizace. S novými dorty zkoušíme nové techniky zdobení a ty staré nekompromisně pilujeme. 

Tvořivost je základ, preciznost provedení nezbytnou nutností a cílem je vždy dort originálně ztvárněný, estetický i efektní. Poctivá a lahodná chuť je "třešničkou" na našem dortu. 

Žádný dort neděláme dvakrát, každý je originál.